Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Zachęcamy do udziału w konkursie "Bliżej, niż myślisz", w którym w krótkim filmie możesz pokazać jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoją okolicę.

Konkurs zostanie zorganizowany i przeprowadzony na stronie internetowej www.dniotwarte.eu, w okresie od 24 sierpnia 2020 roku do 23 września 2020 roku do godz. 23.59 i będzie się składał z etapu zgłoszeniowego oraz etapu głosowania. Etap Zgłoszeniowy odbędzie się w okresie od 24 sierpnia 2020 roku do 10 września 2020 roku, zaś Etap Głosowania w okresie od 15 września 2020 roku do 23 września 2020 roku do godz. 23.59.

Jak pisaliśmy wcześniej konkurs polega na przesłaniu krótkiego, amatorskiego filmu pokazującego zmiany jakie zaszły w najbliższym otoczeniu dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich. Przesłanie tego filmu będzie możliwe przez stronę www.dniotwarte.eu, gdzie zostanie stworzony do tego celu specjalny formularz. Ważne, aby film nie przekraczał 100 MB.

Nagrodami w Konkursie są gratyfikacje finansowe:

  • I miejsce: nagroda główna 5 tys. zł netto,
  • II miejsce 3 tys. zł netto,
  • III miejsce 2 tys. zł netto,
  • organizator zastrzega sobie możliwość do przyznania maksymalnie 3 nagród dodatkowych w postaci opaski sportowej o maksymalnej wartości 200 zł brutto.

Przeczytaj Regulamin konkursu i sięgnij po 5 000 zł!

Zachęcamy Was do zapoznania się z Regulaminem konkursu, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na jego temat, odwiedzenia strony organizatora konkursu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz do udziału w konkursie!

Załączniki
  1. Plik PDF Regulamin konkursu "Bliżej, niż myślisz" pdf , 255,90 kB
  2. Plik PDF Formularz zgłoszeniowy konkurs "Bliżej, niż myślisz" pdf , 267,37 kB
  3. Plik PDF Oświadczenie do odbioru nagrody pdf , 221,77 kB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry