Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Realizujesz, a może już zrealizowałeś projekt finansowany z Funduszy Europejskich? Pochwal się nim w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej! Wystarczy, że nagrasz krótki film, w którym pochwalisz się jak dobrze udało Ci się wykorzystać unijne dofinansowanie. Nie zwlekaj! Na laureatów czekają ciekawe nagrody.

Konkurs zostanie zorganizowany i przeprowadzony online w okresie od 24 sierpnia 2020 roku do 18 września 2020 roku do godz. 23.59 i będzie się składał z etapu zgłoszeniowego oraz etapu wyboru zwycięzcy. Etap Zgłoszeniowy odbędzie się w okresie od 24 sierpnia 2020 roku do 10 września 2020 roku, zaś Etap Wyboru Zwycięzcy w okresie od 11 września 2020 roku do 18 września 2020 roku do godz. 23.59.

Uczestnikami Konkursu mogą być Beneficjenci Funduszy Europejskich, tj. m.in.: jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, szkoły, szkoły wyższe, jednostki kultury, przedsiębiorcy (w tym mikroprzedsiębiorcy), organizacje pozarządowe, jak również partnerstwa tych podmiotów, którzy zrealizowali (tj. rzeczowo wykonali i rozliczyli) część lub całość projektu/przedsięwzięcia współfinansowanego z Funduszy Europejskich.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie krótkiego, amatorskiego filmiku w formie elektronicznej, w formacie mp4, (zwany dalej „Film”) prezentującego projekt realizowany/zrealizowany przez Beneficjenta przy dofinansowaniu z Funduszy Europejskich. Film należy przesłać na adres: dniotwarte@mfipr.gov.pl wraz ze skanem podpisanego i wypełnionego Formularza. Organizator dopuszcza przesłanie filmu wraz z formularzem poprzez platformę hostingową do przesyłania plików.

Nagrodami w Konkursie są:

  • I miejsce: nagroda główna w postaci nagrania profesjonalnego materiału audiowizualnego promującego projekt / zwycięzcę w terminie ustalonym z laureatem nagrody głównej oraz promocja beneficjenta kanałami Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej,
  • II miesjce: kamera o wartości nieprzekraczającej 4 tys. zł brutto oraz promocja beneficjenta kanałami Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej,
  • III miejsce: aparat fotograficzny o wartości nieprzekraczającej 3 tys. zł brutto oraz promocja beneficjenta kanałami Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Przeczytaj Regulamin konkursu i sięgnij po nagrody!

Zachęcamy Was do zapoznania się z Regulaminem konkursu, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na jego temat, odwiedzenia strony Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz do udziału w konkursie!

Załączniki
  1. Plik PDF Regulamin konkursy "Pokaż swój projekt" pdf , 261,97 kB
  2. Plik PDF Formularz zgłoszeniowy pdf , 270,43 kB
  3. Plik PDF Kryteria oceny filmu pdf , 177,32 kB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry