Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Serwis Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego

Zajrzyjcie na Facebook i Instagram i zobaczcie efekty kampanii promocyjnej Dni Otwartych Funduszy Europejskich w #lubelskie. ​​​​​​​Sprawdźcie jak z Funduszami Europejskimi radzą sobie Nasi lokalni influencerzy.

Dowiedzcie się jakie projekty w naszym regionie odwiedzili w ramach Dni Otwartych FE. Wybierz się z @Lubelskie Fundusze Europejskie i @Kasia Figura, @rodzicewsieci.pl, @Artur Mulak Fotograf, @Cel w podróży na wirtualne wycieczki po miejscach dofinansowanych ze środków unijnych.
Znajdziesz Nas na Facebooku i Instagramie.

Katarzyna Figura

pracuje na etacie jako kierownik działu marketingu w Zamojskim Domu Kultury. Jest właścicielką firmy Figura Media i założycielką trio wokalnego „Gdzie diabeł nie może...”. Z powodzeniem prowadzi swój profil na Facebooku.

Rodzice w sieci

prowadzą najpopularniejszy blog rodzinny na Lubelszczyźnie, aktywni na Facebooku i na Instagramie. Dzielą się tym co dzieje się u nich na co dzień, inspirują i motywują nie jednego rodzica.

Artur Mulak

znany Lubelskie fotograf, swoją pasją do zdjęć zaraża na swoim profilu na Facebooku

Cel w podroży

Celina Lisek, blogerka podróżniczka, dzieli się swoim zamiłowaniem do podróżowania. Relacje z miejsc, które odwiedza można podziwiać na jej profilu na Facebooku oraz Instagramie

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry