Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Serwis Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego

Dzięki wsparciu z UE nasz region ciągle się zmienia. Zobacz spoty przedstawiające inwestycje zrealizowane z Funduszy Europejskich w województwie lubelskim.

1. Teatr w budowie - Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

 • video Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

  Fundusze Europejskie pozwoliły na dokończenie budowy tego wyjątkowego miejsca... Od sali operowej, na której odbywają się największe koncerty w regionie, po ule na dachu - tak wygląda inwestycja dofinansowana przez UE. A to wszystko w centrum stolicy województwa. Zobacz jak oczami mieszkanki Lublina zmieniło się to miejsce.


2. Nowoczesna onkologia - Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie

 • video Nowoczesna onkologia

  Fundusze Europejskie umożliwiły mieszkańcom Lubelszczyzny dostęp do najnowocześniejszych technologii diagnostyki i leczenia nowotworów. To ważna inwestycja, bo pozwala na skuteczne leczenie pacjentów onkologicznych. O inwestycjach opowiadają lekarze z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli.


3. Bliżej. Wygodniej. Bezpieczniej - droga wojewódzka 835

 • video Droga do...

  Prowadzą nas do domu, szkoły, pracy, boisk, do sklepu, do ZOO, basenów itd. Mowa o drogach. Dzięki środkom europejskim są one równe jak stół i co najważniejsze bezpieczne. Poznajcie jak oczami dziecka wygląda i gdzie prowadzi wyremontowana, dzięki Funduszom Europejskim, droga wojewódzka nr 835.


4. Ośrodek Wsparcia "Kalina" w Lublinie

 • video Pomagają wrócić do zdrowia

  Miejsce, które daje szanse na powrót do domu. Wybudowane dzięki Funduszom Europejskim. 50 osób dba tutaj o to by pensjonariusze skupili się na powrocie do pełni sił. To inwestycja przede wszystkim w zdrowie mieszkańców.


5. Usługi medyczne na wysokim poziomie - Szpital im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie

 • video Usługi medyczne na wysokim poziomie

  Szpital nie tylko znakomicie wyposażony, ale także przyjazny swoim pacjentom. Placówka, która dzięki unijnemu wsparciu, świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Skorzystały m.in. przyszłe mamy, pacjentki ginekologiczne oraz osoby rehabilitujące się.


6. KUMOWA Dolina - Chełmski Łańcuch Kreatywności

 • video Dolina kultury

  Tutaj zobaczysz to, co najlepsze w chełmskiej (i nie tylko) kulturze. Amfiteatr, wraz z zapleczem, wybudowano ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.


7. AMONIT w Klimkach

 • video Wybudowany na polodowcowej wydmie

  Leśny zespół rekreacyjno–edukacyjny w miejscowości Klimki. To m.in. szlaki turystyczne i edukacyjne, plac zabaw. Obiekt wybudowany ze środków UE na polodowcowej wydmie.


8. Lubelskie = innowacje. Firma Antex II

 • video Nowoczesna budowa dróg

  Przedsiębiorstwo Antex II Sp. Z O.O. - innowacyjne podejście do budowy dróg. Pionierzy w swojej dziedzinie, dzięki unijnemu wsparciu rozwijają swoje skrzydła.


9. Droga do rozwoju Kraśnika - Droga wojewódzka nr 833

 • video Bezpiecznie i szybko

  W Kraśniku i jego okolicach powstaje droga, która skomunikuje miasto z trasą S19. Będzie szybciej i bezpieczniej. To szansa na rozwój miasta i okolic. Skorzystają mieszkańcy, ale także przedsiębiorcy. Całość dofinansowana z Funduszy Europejskich!


10. Poznaj niezwykły świat zwierząt - ZOO w Zamościu

 • video Świat zwierząt

  Dzięki Funduszom Europejskim możesz przenieść się w świat zwierząt. Wystarczy udać się do Zamościa, gdzie praktycznie całe ZOO wybudowano na nowo.

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry