Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Serwis Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego

Poznaj prawdziwe historie naszych beneficjentów oraz uczestników projektów! Usiądź wygodnie w fotelu i daj się porwać ich perspektywie wykorzystania funduszy europejskich. Każda osoba jest inna - co za tym idzie? Materiały będą się od siebie różniły - tak jak i my się różnimy. Najważniejsze jednak jest to, że w centrum każdego materiału zawsze jest CZŁOWIEK i jego niezwykła historia. Zapraszamy do oglądania!

Odcinek 1. Pandemia COVID-19 to fakt! Fundusze Europejskie wspierają walkę służby zdrowia ze skutkami epidemii

 • video ODCINEK 1

  Zobacz jak wygląda praca służby zdrowia w okresie pandemii koronawirusa!

  Film zwyciężył w konkursie spotów reklamowych "Fundusze Europejskie w Kadrze", który został zorganizowany w ramach tegorocznego festiwalu EnergaCAMERIMAGE 2020. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w aktualnościach.


Odcinek 2. Pomysł na biznes z Funduszami Europejskimi - Magdalena Kępka, osobista stylistka

 • video ODCINEK 2

  Poznajcie Magdalenę Kępkę, osobistą stylistkę, która założyła firmę dzięki wsparciu ze środków unijnych.


Odcinek 3. Ludziom na ratunek - Ochotnicza Straż Pożarna w Krzywdzie

 • video ODCINEK 3

  Poznajcie Klaudię, Rafała oraz ich przyjaciół z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywdzie, którzy bezinteresownie niosą pomoc potrzebującym.


Odcinek 4. Zdecydowanie Lubelskie ma potencjał - PPH OKSAN Andrzej Tabała

 • video ODCINEK 4

  Zobacz jak firma Pana Andrzeja dzięki środkom europejskim rozwija swoje skrzydła. Pamiętaj, że to tylko jeden z wielu naszych beneficjentów, którzy wdrażają innowacyjne rozwiązania w naszym regionie.


Odcinek 5. Zmieniamy LUBELSKIE z Funduszami Europejskimi - Fundacja Sempre a Frente z Lublina

 • video ODCINEK 5

  Fundusze Europejskie to nie tylko środki na nowe drogi, dworce, lotniska, czy infrastrukturę w regionie. To również wsparcie niezwykłych ludzi i ich pomysłów. Często unijne dofinansowanie pozwala pomóc również tym, którzy tego najbardziej potrzebują. W naszym nowym filmie pokażemy Wam takiego Beneficjenta: Fundację Sempre a Frente z Lublina.


Odcinek 6. To jest dom - Pani Bożena i Pan Leszek

 • video ODCINEK 6

  Co można zrobić dla drugiego człowieka? Dzięki wsparciu Funduszy Europejskich naprawdę wiele... Mamy dla Was wiele historii do pokazania. Jednak czasami spotykamy się z czymś naprawdę wyjątkowym. Czymś co chwyta za serce i daje wiele do myślenia. Czymś co jest niepowtarzalne... Poznajcie historię Pani Bożeny oraz Pana Leszka. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć...


Odcinek 7. O klasę wyżej – MOSiR Tomasovia

 • video ODCINEK 7

  O funduszach europejskich można mówić skomplikowanie: podawać kwoty, działania, cele do osiągnięcia, priorytety, wskaźniki itp. U nas o środkach unijnych mówimy wprost i co ważne mówimy za Waszym pośrednictwem tj. mieszkanców województwa lubelskiego. Poznacie instruktorów pływania, małżeństwo z Tomaszowa Lubelskiego, które w prostych słowach opowie jak inwestycja realizowana w tamtejszym Ośrodku Sportu i Rekreacji Tomasovia wpłynęła na życie lokalnej społeczności.


Podobają Ci się nasze filmy? Chcesz być na bieżąco?

Polub profil Lubelskie Fundusze Europejskie na Facebooku, obserwuj nasz Instagram lub zasubskrybuj kanał na YouTube.

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry