Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród aktualności

Zapraszamy do udziału w warsztatach organizowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju we współpracy z Grupą Profesja - „CSR w małych i średnich przedsiębiorstwach”

  • Czy chciałbyś wzmocnić konkurencyjność Twojej firmy, ale nie wiesz, jak to zrobić?
  • Czy wiesz, jak zmieniają się oczekiwania współczesnego konsumenta?
  • Czy zastanawiasz się nad wykorzystaniem innowacji dla poprawy pozycji Twojej firmy na rynku?
  • Czy znane są Ci takie pojęcia jak: interesariusze, zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, odpowiedzialny biznes, strategia CSR czy raportowanie danych niefinansowych?
  • Czy jesteś gotowy na zmiany warunków współpracy w łańcuchu dostaw Twojej branży?

Zapraszamy na warsztaty, podczas których przygotujemy Twoją firmę do zbudowania strategii rozwoju w oparciu o innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności.

csr_w_malych_i_srednich_przedsiebiorstwach

W ramach każdego z warsztatów zaplanowana została bogata w treści część teoretyczna oraz intensywne ćwiczenia oparte na realnych przykładach rynkowych:

Część I – Blok teoretyczny

Wprowadzenie w tematykę zrównoważonego rozwoju biznesu, trendy społeczno-gospodarcze, narzędzia wspierające, wyjaśnienie korzyści osiąganych z odpowiedzialnego budowania modelu biznesowego.

Część II – Blok praktyczny

100 % praktycznych zajęć z omówieniem i dyskusjami, w tym analiza i mapowanie interesariuszy, budowanie strategii odpowiedzialnego biznesu.

Do kogo skierowany jest projekt?

  • Do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), zainteresowanych rozwojem przedsiębiorstwa w oparciu o innowacje i wdrażanie praktyk społecznej odpowiedzialności oraz skoncentrowanych na zrównoważonym rozwoju organizacji.
  • Uczestnikami warsztatów będą przedsiębiorcy, właściciele, menedżerowie małych i dużych zespołów, koordynatorzy projektów oraz osoby odpowiedzialne w organizacji za proces zmiany i rozwoju.

Ostatnia modyfikacja:

Dominik Nagajek (LAWP)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry