Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Serwis Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego

Więcej informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 znajdziesz kontaktując się z osobami, bezpośrednio odpowiedzialnymi za zarządzanie i realizację programu.

DEPARTAMENT WDRAŻANIA EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

Adres: Czechowska 19, 20-072 Lublin
Nr telefonu: (0-81) 441 68 50
Nr faxu: (0-81) 44 16 853
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30

Dyrektor DW EFS: Katarzyna Tokarczuk
Nr telefonu: (0-81) 441 68 50
Adres e-mail: katarzyna.tokarczuk@lubelskie.pl

Zastępca Dyrektora DW EFS: Aneta Wieprzowska
Nr telefonu: (0-81) 441 68 50
Adres e-mail: aneta.wieprzowska@lubelskie.pl

Zastępca Dyrektora DW EFS: Magdalena Juścińska
Nr telefonu: (0-81) 441 68 50
Adres e-mail: magdalena.juscinska@lubelskie.pl

Oddział Obsługi Finansowej DW EFS

Adres: Czechowska 19, 20-072 Lublin
Nr telefonu: (0-81) 44 16 847
Nr faxu: (0-81) 44 16 853

Krzysztof Skubiszewski

Kierownik Oddziału Obsługi Finansowej EFS
Nr telefonu: (0-81) 441 65 48
Adres e-mail: krzysztof.skubiszewski@lubelskie.pl

Oddział Koordynacji EFS

Adres: Czechowska 19, 20-072 Lublin
Nr telefonu: (0-81) 44 16 841
Nr faxu: (0-81) 44 16 853
Adres e-mail: defs@lubelskie.pl

Barbara Marzec

Kierownik
Nr telefonu: (0-81) 441 68 37
Adres e-mail: barbara.marzec@lubelskie.pl

Karolina Lewczyk

Zastępca Kierownika
Nr telefonu: (0-81) 441 68 37
Adres e-mail: karolina.lewczyk@lubelskie.pl

Oddział Naboru i Oceny Projektów

Adres: Czechowska 19, 20-072 Lublin
Nr telefonu: (0-81) 441 68 17
Nr faxu: (0-81) 44 16 853

Barbara Miszczuk

Kierownik
Nr telefonu: (0-81) 478 12 41
Adres e-mail: barbara.miszczuk@lubelskie.pl

Łukasz Golianek

p.o. Zastępcy Kierownika
Nr telefonu: (0-81) 478 12 33
Adres e-mail: lukasz.golianek@lubelskie.pl

Oddział Wdrażania Projektów I

Łukasz Budyńczuk

Kierownik
Nr telefonu: (0-81) 441 68 30
Adres e-mail: lukasz.budynczuk@lubelskie.pl

Agnieszka Bubczyk

Zastępca Kierownika
Nr telefonu: (0-81) 441 68 32
Adres e-mail: agnieszka.bubczyk@lubelskie.pl

Ewa Pikuta

p.o. Zastępcy Kierownika
Nr telefonu: (0-81) 441 68 32
Adres e-mail: ewa.pikuta@lubelskie.pl

Oddział Wdrażania Projektów II

Ilona Błaszczuk

Kierownik
Nr telefonu: (0-81) 441 68 42
Adres e-mail: ilona.blaszczuk@lubelskie.pl

Krzysztof Adamczuk

p.o. Zastępcy Kierownika
Nr telefonu: (0-81) 441 68 71
Adres e-mail: krzysztof.adamczuk@lubelskie.pl

Agnieszka Opalińska

p.o. Zastępcy Kierownika
Nr telefonu: (0-81) 441 68 71
Adres e-mail: agnieszka.opalinska@lubelskie.pl

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry