Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Serwis Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego / LAWP

Więcej informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 znajdziesz kontaktując się z osobami, bezpośrednio odpowiedzialnymi za zarządzanie i realizację programu.

LUBELSKA AGENCJA WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a

20-704 Lublin

tel. 81 46 23 800 sekretariat

fax 81 46 23 840

Telefony do Punktu Kontaktowego

81 46 23 831 lub 81 46 23 812

e-mail: lawp@lubelskie.pl

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a, 20-704 Lublin

tel. 81 46 23 800, faks 81 46 23 840

adres e-mail: lawp@lawp.eu, lawp@lubelskie.pl

strona WWW: www.lawp.eu (alternatywnie www.lawp.lubelskie.pl)

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

13

Dyrektor
Magdalena Filipek-Sobczak

81 46 23 800

magdalena.filipek-sobczak@lawp.eu

11

Z-ca Dyr.

Urszula Bodak

81 46 23 800

urszula.bodak@lawp.eu

14

Z-ca Dyr.

Natalia Świacka

81 46 23 800

natalia.swiacka@lawp.eu

16

Sekretariat

Izabela Kowalczyk

81 46 23 800

lawp@lawp.eu

lawp@lubelskie.pl

Oddział zarządzania zasobami ludzkimi

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

44

kierownik

Izabela Mucha

81 46 23 837

izabela.mucha@lawp.eu

Oddział finansowy

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

46

gł. księgowa

Bogumiła Czechowska

81 46 23 838

bogumila.czechowska@lawp.eu

Oddział Instrumentów Finansowych i Sprawozdawczości

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

36

kierownik

Tomasz Stefański

81 46 23 846

tomasz.stefanski@lawp.eu

Oddział komunikacji, promocji i wsparcia technicznego

adres e-mail: promocja.lawp@lubelskie.pl

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

przy ziemie (-1)

08

kierownik

Monika Czaplińska

81 46 23 816

monika.czaplinska@lawp.eu

Punkt informacyjny

tel. 81 46 23 812, 81 46 23 831

adres e-mail: info.lawp@lubelskie.pl

poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

Oddział kontroli

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

przy ziemie (-1)

7B

kierownik

Wojciech Nagengast

81 46 23 814

wojciech.nagengast@lawp.eu

Oddział oceny projektów

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

45

kierownik

Joanna Kozak

81 46 23 828

joanna.kozak@lawp.eu

p.o. Z-cy kierownika

Katarzyna Mazurek

katarzyna.mazurek@lawp.eu

Oddział Odwołań

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

parter

41

p.o. kierownika

Łukasz Burski

81 46 23 818

lukasz.burski@lawp.eu

Oddział realizacji projektów

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

39

kierownik

Paweł Harasim

81 46 23 804

pawel.harasim@lawp.eu

p.o. kierownika

Magdalena Marek

magdalena.marek@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

40

Oddział Koordynacji i Wsparcia Wdrażania

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

46

Ewelina Iwanowska-Nagengast

81 46 23 826

ewelina.iwanowska-nagengast@lawp.eu

Wieloosobowe stanowisko radców prawnych

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

40

Katarzyna Klech

Ewa Seyffert

Mateusz Tryka

Marcin Magdziarz

81 46 23 817

katarzyna.klech@lawp.eu

ewa.seyffert@lawp.eu

mateusz.tryka@lawp.eu

mmardca@lawp.eu

Inspektor ochrony danych

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

przy ziemie (-1)

01a

Katarzyna Kowalczyk

81 46 23 816

iod@lawp.eu

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry