Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Serwis Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego / LAWP

Więcej informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 znajdziesz kontaktując się z osobami, bezpośrednio odpowiedzialnymi za zarządzanie i realizację programu.

LUBELSKA AGENCJA WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a

20-704 Lublin

tel. 81 46 23 800 sekretariat

fax 81 46 23 840

Telefony do Punktu Kontaktowego

81 46 23 831 lub 81 46 23 812

e-mail: lawp@lubelskie.pl

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a, 20-704 Lublin

tel. 81 46 23 800, faks 81 46 23 840

adres e-mail: lawp@lawp.eu, lawp@lubelskie.pl

strona WWW: www.lawp.eu (alternatywnie www.lawp.lubelskie.pl)

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

13

Dyrektora
Elżbieta Katarzyna Kędzierska

81 46 23 800

elzbieta.katarzyna.kedzierska@lawp.eu

11

p.o. Z-cy Dyr.

Urszula Bodak

81 46 23 800

urszula.bodak@lawp.eu

14

Z-ca Dyr.

Natalia Mackiewicz

81 46 23 800

natalia.mackiewicz@lawp.eu

16

Sekretariat

Anna Stachura

Izabela Kowalczyk

81 46 23 800

lawp@lawp.eu

lawp@lubelskie.pl

anna.stachura@lawp.eu

izabela.kowalczyk@lawp.eu

Oddział organizacyjny

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

parter

10a

kierownik

Cezary Szymański

81 46 23 888

cezary.szymanski@lawp.eu

Oddział zarządzania zasobami ludzkimi

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

44

kierownik

Izabela Mucha

81 46 23 837

izabela.mucha@lawp.eu

Oddział finansowy

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

46

gł. księgowa

Bogumiła Czechowska

81 46 23 838

bogumila.czechowska@lawp.eu

Oddział Instrumentów Finansowych i Sprawozdawczości

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

36

kierownik

Tomasz Stefański

81 46 23 846

tomasz.stefanski@lawp.eu

Oddział komunikacji RPO

adres e-mail: promocja.lawp@lubelskie.pl

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

przy ziemie (-1)

08

kierownik

Beata Michalik-Kania

81 46 23 816

beata.michalik-kania@lawp.eu

Punkt informacyjny

tel. 81 46 23 812, 81 46 23 831

adres e-mail: info.lawp@lubelskie.pl

poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

Oddział kontroli

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

przy ziemie (-1)

7B

kierownik

Wojciech Nagengast

81 46 23 814

wojciech.nagengast@lawp.eu

Oddział oceny projektów

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

47

kierownik

Joanna Kozak

81 46 23 828

joanna.kozak@lawp.eu

Oddział Odwołań

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

parter

10a

kierownik

Marcin Magdziarz

81 46 23 818

marcin.magdziarz@lawp.eu

Oddział realizacji projektów

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

39

p.o. kierownika

Paweł Harasim

81 46 23 804

pawel.harasim@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

40

Agnieszka Laskowska

81 46 23 817

agnieszka.laskowska@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. koordynacji i wdrażania prac systemowych

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

19

Monika Czuba-Kmieć

81 46 23 826

monika.czuba-kmiec@lawp.eu

Wieloosobowe stanowisko radców prawnych

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

40

Katarzyna Klech

Anna Michalewska

Ewa Seyffert

Mateusz Tryka

Marcin Magdziarz

81 46 23 817

katarzyna.klech@lawp.eu

anna.michalewska@lawp.eu

ewa.seyffert@lawp.eu

mateusz.tryka@lawp.eu

mmardca@lawp.eu

Inspektor ochrony danych

Piętro

Pokój

Osoby

Telefon

Adres poczty elektronicznej

IV piętro

41

Dawid Hryciuk

81 46 23 888

iod@lawp.eu

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry