Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Realizujesz lub zrealizowałeś projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich? Zgłoś się do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich, której celem jest promocja projektów zrealizowanych w Polsce przy udziale unijnego dofinansowania, jak również zachęcanie do aplikowania i korzystania ze środków z UE.

Więcej informacji o akcji DOFE

Wiecej informacji na temat akcji znajdziesz w Regulaminie oraz na stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Dołącz do nas i zarejestruj się online.

Wydarzenia zgłaszane przez Beneficjentów do Dni Otwartych muszą być zaplanowane jedynie w formule hybrydowej. Co to oznacza? Decyzję o otwarciu projektów pozostawiamy Państwu, oczywiście biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiczną w kraju. Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji. Dlatego też liczymy na Państwa zaangażowanie przy tegorocznej edycji. W ramach DOFE, jeśli sytuacja na to pozwoli, mogą Państwo zaproponować udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub zorganizować dodatkowe wydarzenie.

Beneficjenci przesyłają swoje zgłoszenia do udziału w Dniach Otwartych za pośrednictwem elektronicznegoformularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31 sierpnia br. Ponadto każdy region posiada "Koordynatora programowego" właściwego ze względu na województwo, w którym realizowany jest projekt. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące zgoszeń to zachęcamy do wysyłania ich na adres dniotwarte@lubelskie.pl lub zadania ich telefonicznie pod numerem 81 44 16 771.

Wszystkie wydarzenia, które zostaną zakwalifikowane do udziału w Dniach Otwartych, zostaną opublikowane na stronie internetowej dniotwarte.eu

Kontakt do koordynatora DOFE w województwie lubelskim!

Zmienimy każde Twoje pytanie w wyczerpującą odpowiedź.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Marta Jankowska-Wójtowicz - koordynator regionalny

Oddział Komunikacji i Promocji RPO | Departament Zarządzania RPO
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

tel.: (81) 44 16 771
e-mail: marta.jankowska@lubelskie.pl

lub

Magdalena Lis

Oddział Komunikacji i Promocji RPO | Departament Zarządzania RPO
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

tel.: (81) 44 16 771
e-mail: magdalena.lis@lubelskie.pl

Załączniki

  1. Plik PDF Regulamin Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2021 pdf , 276,65 kB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry