Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE). W tym roku odbędzie się w dniach 12-14 maja. Jeżeli otrzymałeś środki z Funduszy Europejskich na realizację projektu, przyłącz się do wspólnego świętowania Dni Otwartych – otwórz swoją siedzibę, udostępnij za darmo bądź ze zniżką to, co oferujesz na co dzień albo pokaż swój projekt w „sieci”.

Logotyp Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Chcesz spędzić fantastyczny weekend, a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących z Funduszy Europejskich? Specjalnie dla Ciebie szykujemy huczne obchody 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Świętuj z nami 12-14 maja 2023!

Planujemy mnóstwo atrakcji. Będa koncerty, pikniki, konkursy, a także możliwość poznania projektów, które uzyskały dofinansowanie z Funduszy Europejskich.

Dołącz do wydarzeń współorganizowanych przez przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów w Polsce. Udział w DOFE to świetna okazja do promocji Twojego projektu także w całej Unii Europejskiej!

Możesz zaplanować wydarzenia zarówno w formule on-line, jak i stacjonarnie. Bez względu na wybór formatu wszystkie wydarzenia zostaną zaprezentowane na stronie internetowej.

Sprawdź jak wypełnić formularz w panelu Beneficjenta! Załóż konto i skorzystaj z poradnika.

Termin rejestracji upływa 7 kwietnia 2023 r.

Jeśli masz pytania zgłoś się do koordynatora regionalnego

Marta Jankowska-Wójtowicz
e-mail: dniotwarte@lubelskie.pl
tel. 81 44 16 771

Zobacz jak przebiegało DOFE w poprzednich latach: