Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Główny organizator Dni otwartych Funduszy Europejskich przygotował konkursy dla Beneficjentów unijnych środków oraz całego społeczeństwa, które jest świadkiem przemian jakie zachodzą w naszym społeczeństwie dzięki wsparciu wypłacanemu z UE.

Konkurs "POKAŻ SWÓJ PROJEKT" dla beneficjentów FE (więcej informacji)

Realizujesz, a może już zrealizowałeś projekt finansowany z Funduszy Europejskich? Pochwal się nim w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej! Wystarczy, że nagrasz krótki film, w którym pochwalisz się jak dobrze udało Ci się wykorzystać unijne dofinansowanie. Nie zwlekaj! Na laureatów czekają ciekawe nagrody.

Uczestnikami Konkursu mogą być Beneficjenci Funduszy Europejskich, tj. m.in.: jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, szkoły, szkoły wyższe, jednostki kultury, przedsiębiorcy (w tym mikroprzedsiębiorcy), organizacje pozarządowe, jak również partnerstwa tych podmiotów, którzy zrealizowali (tj. rzeczowo wykonali i rozliczyli) część lub całość projektu/przedsięwzięcia współfinansowanego z Funduszy Europejskich.


Konkurs "BLIŻEJ, NIŻ MYŚLISZ" dla wszystkich chętnych (więcej informacji)

Konkurs polega na przesłaniu krótkiego, amatorskiego filmu pokazującego zmiany jakie zaszły w najbliższym otoczeniu dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich. Przesłanie tego filmu będzie możliwe przez stronę www.dniotwarte.eu, gdzie zostanie stworzony do tego celu specjalny formularz. Ważne, aby film nie przekraczał 100 MB.

Nagrodami w Konkursie są gratyfikacje finansowe:

- I miejsce: nagroda główna 5 tys. zł netto,
- II miejsce 3 tys. zł netto,
- III miejsce 2 tys. zł netto,
- organizator zastrzega sobie możliwość do przyznania maksymalnie 3 nagród dodatkowych o maksymalnej wartości 200 zł brutto każda.

Podatek dochodowy od Nagród pieniężnych zostanie uregulowany przez Ministerstwo.

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry