Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Serwis Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego

Głosowanie internetowe na Liderów Innowacji trwa! I Ty zdobądź nagrodę!

25 października 2021 poznamy laureatów Konkursu Lider Innowacji 2021, którzy zostaną wybrani przez Internautów! Na Lubelszczyźnie funkcjonują firmy aktywnie wdrażające innowacje na skalę krajową a nawet międzynarodową, którymi chcemy się chwalić. Jak co roku realizacja niektórych projektów wspieranych przez fundusze unijne wymagała przeprowadzenia prac badawczo-rozwojowych, a także ścisłej współpracy z jednostkami naukowymi. Wśród wyróżnionych projektów znajdziemy też takie, które promują zwiększenie efektywności energetycznej.

Oddaj głos w konkursie LIDER INNOWACJI!

Jak wyglądają wdrożone innowacje? Zobacz, Zagłosuj i Wygraj!

Dwunastu nominowanych, wybierz swoich faworytów!

Nominowani to zarówno producenci jak i firmy świadczące usługi z różnych branż. Wszystkie projekty łączy wysoka innowacyjność i konkurencyjność, a zrealizowane zostały dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich! Projekty wpisują się w cztery kategorie konkursowe, zgodne z inteligentnymi specjalizacjami regionu, tj.: Biogospodarka, Medycyna i Zdrowie, Informatyka i Automatyka oraz Energetyka niskoemisyjna.

Czy efekty innowacji można zobaczyć gołym okiem? Czy lubelski biznes może być konkurencyjny na większą skalę? Zapraszamy Was do świata lubelskich innowacji po raz kolejny! Aby poznać nominowanych obejrzyjcie krótkie filmy dostępne poniżej oraz na naszym kanale YouTube.

Jak zagłosować na Lidera?

Po obejrzeniu filmów (poniżej), zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza, w którym możecie wskazać swoich faworytów.

Pamiętaj, w każdej z 4 kategorii, wybierasz 1 firmę. Oficjalne wyniki głosowania poznasz 25 października br. podczas Gali Przedsiębiorczości – Ambasadorzy Lubelskich Funduszy Europejskich.

Nagrody dla Internautów!

Zagłosujcie! Za oddanie głosu macie szansę zdobyć ciekawe nagrody.

Nagrody otrzyma 12 osób. Każdego dnia głosowania zostaną przyznane dwie nagrody. Otrzymają je uczestnicy, którzy jako pierwsi prześlą wypełnione formularze głosowania w danym dniu, począwszy od dnia 13 - go października br.

W Konkursie nagrodę możesz wygrać tylko raz. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem głosowania.

Pamiętaj! Aby wygrać nagrody musisz oddać jak najszybciej głos na swojego faworyta w każdej kategorii codziennie od dnia 13 października 2021 do dnia 18 października 2021, poprzez formularz do głosowania.

Raz jeszcze, nominowani w konkursie Lider Innowacji 2021:

Kategoria BIOGOSPODARKA

  • video

Kategoria MEDYCYNA i ZDROWIE

  • video

Kategoria INFORMATYKA i AUTOMATYKA

  • video

Kategoria ENERGETYKA NISKOEMISYJNA

  • video

Zachęcamy do głosowania!

Załączniki

  1. Plik PDF Regulamin głosowania internetowego w konkursie Lider Innowacji 2021 pdf , 304,31 kB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry