Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Projekt dotyczył doszczelnienia grobli zbiornika wodnego, wykonania ścieżki pieszo-rowerowej wokół zalewu (grobla) z kostki brukowej, remontu mostków (kładki piesze 2 szt.), wykonania pomostu rekreacyjnego dla osób z niepełnosprawnościami, wykonania promenady nad plażą z drewna i kostki brukowej, montaż lamp LED hybrydowych solarno -wiatrowych przy grobli, uzupełnienia urządzeń sanitarnych w rejonie Zalewu, uzupełnienia drobnej infrastruktury (ławki, kosze, kosze z segregacją odpadów, stojaki rowerowe), zakupu i montażu urządzeń monitoringu, wykonania ścieżki dendrologicznej w Parku Miejskim z planem – tablica informacyjna na stelażu metalowym, oznakowaniem informacyjnym, wykonania aktualizacji i uzupełnienia aplikacji elektronicznej na urządzenia mobilne z przewodnikiem multimedialnym i pozycjonowaniem GPS, w tym dla ścieżki dendrologicznej w Parku Miejskim oraz przewodnika wirtualnego po atrakcyjnych turyst. miejscach dziedzictwa naturalnego i kulturowego.

Ponadto zagospodarowano punkty na szlaku w ramach zakresu partnera projektu – Nadleśnictwa Janów Lub. – plansza z mapą i stelażem drewnianym, drogowskaz – 3 szt., pulpit edukacyjny – 6szt.

Realizacja projektu przyczyniła się do pobudzenia wzrostu gosparczego przez ochronę i rozwój turystycznych walorów dziedzictwa natury. Park Rekreacji ZOOM NATURY jest jednym z 7 cudów funduszy europejskich.

Beneficjent: Gmina Janów Lubelski

kompleks budynków Zoom Natury z lotu ptaka, widok zalewu i okolicy
KOMPLEKS - ZOOM NATURY I KULTURY
Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry