Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Lubelskie Fundusze Europejskie.

Posłuchaj, jak Lubelskie Fundusze Europejskie wspierają sport, pomagają spełnić marzenia, rozwijają małe miasta.

Kraulem, delfinem lub żabką? W Jelonku popływasz każdym stylem. Na wodnej zjeżdżalni poczujesz falę radości. W jacuzzi czeka na Ciebie gorący i odprężający masaż wodny

Paweł Kędracki, Burmistrz Parczewa:
-
Basen spełnia wszelkie oczekiwania zarówno naszych mieszkańców jak i też mieszkańców sąsiednich powiatów. Gdzie jest miejsce nie tylko, mówiąc kolokwialnie, na popływanie ale jest też strefa SPA, jak również fitness. Kompleks rekreacyjny to niecka 25 metrowa, to niecka do zabaw dla dzieci, zjeżdżalnia, jacuzzi.

Dziecko 1:
-
Pływamy, różne rzeczy.

Dziecko 2:
- Jest bardzo fajnie, ogólnie to dobrze się pływa i potem na relaks.

Dziecko 3:
-
Popływamy, nauczymy się i jest fajnie.

Dziecko 4:
- Fajnie jest na basenie bo można pozjeżdżać na zjeżdżalni i posiedzieć w jacuzzi.

Roman Korpolewski, Kierownik kompleksu:
- Rokrocznie odwiedza nasz obiekt ponad 100tys osób. Korzystają nie tylko najmłodsi ale również i dorośli. Bardzo duże zainteresowanie jest również ze strony osób niepełnosprawnych gdyż obiekt posiada wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych o różnym stopniu niepełnosprawności.

Paweł Kędracki, Burmistrz Parczewa:
- Gdyby nie dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego nie byłaby możliwa realizacja tej jakże ważnej inwestycji nie tylko dla mieszkańców naszego powiatu ale i też zarówno dla powiatów ościennych i sąsiednich gmin.

Marszałek Sławomir Sosnowski:

- To jeden z kilku tysięcy projektów, które wsparliśmy z Funduszy Europejskich. Zobacz wszystkie na rpo.lubelskie.pl. Polecam, Sławomir Sosnowski, Marszałek Województwa Lubelskiego.

Audycja dofinansowana z Unii Europejskiej.

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry