Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Plan transmisji

TVP 3 Lublin, każdy poniedziałek, godz. 18.55 (po "Panoramie Lubelskiej").

Bardzo ważne informacje

Nadawanie audycji zakończyliśmy w 2016 roku.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie (Odcinek 1)

  Sprawdź, na co zostaną wykorzystane środki Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 20014-2020.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie (Odcinek 2)

  Zobacz, jak dzięki unijnemu wsparciu nauczysz się języków i programów komputerowych. Z poprzedniej puli środków europejskich z tej możliwości skorzystało ponad 10 tys. mieszkańców województwa lubelskiego.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie (Odcinek 3)

  Miliony na wsparcie bezrobotnych i wykluczonych. Zobacz, jak dzięki nowym funduszom europejskim znajdziesz pracę lub zdobędziesz nowe umiejętności i kwalifikacje.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie na solary, fotowoltaikę, biomasę (Odcinek 4)

  Gorąca woda z solarów, ciepło z biomasy, a może prąd z instalacji fotowoltaicznej? Sprawdź, ile możesz zyskać sięgając po środki unijne na "zieloną energię" z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie (Odcinek 5)

  Miliony dla szkół ogólnokształcących i zawodowych na dodatkowe zajęcia, praktyki, staże u pracodawców oraz wyposażenie sal i warsztatów. Zobacz, jak zmieni się Twoja szkoła dzięki nowym funduszom europejskim.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie (Odcinek 6)

  50 milionów złotych dla szkół zawodowych na współpracę z pracodawcami. Środki unijne pomogą, m.in. w organizacji staży i praktyk zawodowych. W efekcie uczniowie będą mieć łatwiej, szukając pracy. Zobacz, co już udało się zrobić szkołom dla zawodowców z poprzedniej puli funduszy europejskich.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie (Odcinek 7)

  1000 szkół nauczyło się sięgać po dotacje z poprzedniego rozdania środków unijnych. Do uczniów trafiły nowoczesne komputery, tablice multimedialne, rowery, a nawet stroje... do tańca. Zobacz, o co teraz mogą ubiegać się lubelskie podstawówki, gimnazja i licea z nowych funduszy europejskich.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie (Odcinek 8)

  Jak długo myślisz o firmie? Miesiąc, kwartał, rok? Nie śnij, tylko zacznij spełniać marzenia o pracy na własny rachunek! Teraz są na to pieniądze, unijne pieniądze, dlatego pracuj nad biznesplanem. Najlepsze otrzymają dotację. Przykład? SHIMA.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie na edukację przedszkolną (odcinek 9)

  Zachęcamy do sięgnięcia po środki na tworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego dla dzieci w wieku 3 - 4 lata. Ponadto, pozyskane fundusze z RPO pozwolą m. in. rozszerzyć ofertę o dodatkowe zajęcia.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie na aktywizację społeczną i zawodową (odcinek 10)

  Fundusze Europejskie pomagają także aktywnie poszukiwać pracy. Środki te adresowane są m.in. do osób dotkniętych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym, do podopiecznych ośrodków pomocy społecznej, domów dziecka czy do osób bezrobotnych lub biernych zawodowo.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie dla maluchów i aktywizację zawodową ich rodziców (odcinek 11)

  Lubelskie Fundusze Europejskie dbają także o najmłodszych i ich rodziców. Dzięki czemu wspierane będą przedsięwzięcia zwiększające dostęp do opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w formie żłobków i klubów dziecięcych. Ponadto część środków zostanie przeznaczona m.in. na szkolenia zawodowe dla mamy lub taty.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie na szybki dostęp do internetu (odcinek 12)

  Urząd na wyciągnięcie ręki, błyskawiczna wymiana informacji, elektroniczne wyniki badań. Z funduszami europejskimi dostęp do internetu będzie jeszcze szybszy i dla każdego. Przekonaj się!

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie dla wykluczonych (odcinek 13)

  Nie ma znaczenia, czy jesteś bezrobotny, niepełnosprawny lub masz słabe wykształcenie. Fundusze europejskie są także dla Ciebie!
  Nie zmarnuj szansy i zobacz, co zyskasz biorąc udział w unijnych projektach skierowanych dla wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie zapobiegają powodziom (odcinek 14)

  Zadbaj o bezpieczeństwo mieszkańców swojej gminy i zapobiegaj powodziom. Sięgnij po fundusze europejskie na małą retencję.
  Zobacz, co jeszcze zyskasz inwestując środki unijne w zabezpieczenie przeciwpowodziowe Twojej gminy. Sprawdź dobre przykłady już zrealizowanych inwestycji.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie uczą języków i obsługi komputera (odcinek 15)

  Skorzystaj z bezpłatnych kursów językowych i komputerowych. Mów w języku obcym i serfuj po internecie nie patrząc na wiek.
  Sprawdź, kto otrzymał #FunduszeEuropejskie na przeprowadzenie ww. szkoleń i zgłoś się do projektu.

 • video Cyfrowe Lubelskie Fundusze Europejskie (odcinek 16)

  Przekonaj się, że załatwienie sprawy w urzędzie to tylko kilka klików. Coraz więcej instytucji publicznych oferuje swoje usługi on-line. Dzięki funduszom europejskim nasz Urząd Marszałkowski w Lublinie należy do nich. Czy wiesz, że także Twoja gmina może obsługiwać Cię drogą elektroniczną? Mamy na to nowe fundusze europejskie. W 2017 roku zorganizujemy konkurs Cyfrowe Lubelskie.

 • video Lubelskie Fundusze Europejskie dają pracę (odcinek 17)

  Spełniaj marzenia, rozwijaj pasje i... zarabiaj. Dokładnie tak, jak Natalia. Natalia widzi się w fitnessie. Właśnie robi kurs, który otworzy jej drzwi do kariery.
  Możesz być nastepna/ny! Weź udział w unijnym projekcie i znajdź pracę lub załóż własny biznes dzięki #FunduszeEuropejskie

 • video Lubelskie bez azbestu? Pomogą Fundusze Europejskie (odcinek 18)

  Od dziecka wiesz, że azbest jest niebezpieczny. Szkodzi zdrowiu i przyrodzie. Teraz w jego usuwaniu pomogą fundusze europejskie.
  Już 27 marca 2017 roku rozpoczniemy przyjmowanie unijnych wniosków od samorządów zainteresowanych m.in. usunięciem azbestu.
  Jeśli jesteś przedstawicielem gminy, która ma problem z zalegającym azbestem koniecznie sprawdź szczegóły konkursu 6.3 Gospodarka odpadami i złóż wniosek o dotację!

 • video Ponad miliard dla przedsiębiorców! Skorzystasz? Lubelskie Fundusze Europejskie (odc. 19)

  Rozwiń swoją firmę Rozwiń swoją firmę, zanim zrobi to Twoja konkurencja.
  Posłuchaj zadowolonych przedsiębiorców i tak jak oni sięgnij po fundusze europejskie.
  Sprawdź aktualne konkursy o dotacje dla firm i złóż wniosek:
  Wzrost konkurencyjności średnich firm
  Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry