Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród aktualności

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie w ramach współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej przystąpił do realizacji zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020. Przedsięwzięcie będzie wdrażane w latach 2020-2021, z możliwością przedłużenia na pierwsze półrocze 2022 roku.

W związku z powyższym, prosimy o wypełnienie ankiety, która dotyczy poznania potrzeb szkoleniowych, doradczych w zakresie rewitalizacji i jest skierowana przede wszystkim do pracowników gmin województwa lubelskiego zajmujących się rewitalizacją. Wyniki ankiety pozwolą nam lepiej przygotować się do współpracy z Państwem oraz udzielić wsparcia zgodnego z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Pod kątem prowadzenia działań rewitalizacyjnych najbliższe lata będą szczególnie istotne, zarówno ze względu na przechodzenie przez gminy z Lokalnych Programów Rewitalizacji na Gminne Programy Rewitalizacji (do końca 2023 r.), jak również na nowy okres programowania na lata 2021-2027. Rewitalizacja to rozległy temat, który znajdzie swoje odzwierciedlenie w realizacji celów nakreślonych przez Komisję Europejską – Europy o silniejszym wymiarze społecznym i Europy bliżej obywateli.

Ankieta jest dostępna pod linkiem https://formularze.rpo.lubelskie.pl/public-app/form/189 i będzie aktywna do 26 października 2020 r. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt poprzez adres e-mail: rewitalizacja@lubelskie.pl lub pod numerami telefonów (81) 441-64-61 lub (81) 441-67-31.

Ostatnia modyfikacja:

Paweł Turczyn (DZ RPO)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry