Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród aktualności

Zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej istnieje możliwość publikacji w Bazie Konkurencyjności ogłoszeń o zamówieniu przez potencjalnych beneficjentów perspektywy finansowej 2021- 2027 pod specjalnie do tego dedykowanym numerem naboru.

Podmioty zainteresowane pozyskaniem dofinansowania z programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 do czasu uruchomienia pierwszych naborów mogą zamieszczać ogłoszenia w Bazie Konkurencyjności pod dedykowanym numerem naboru: POPT.21.27.00-IZ.00-00-001/21. Dodatkowo w tytule naboru, w części nadawanej przez ogłoszeniodawcę, należy koniecznie zawrzeć odniesienie do perspektywy finansowej 2021- 2027.
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej rekomenduje, aby do czasu wejścia w życie właściwych wytycznych stosować rozwiązania wynikające z obecnie obowiązujących regulacji dotyczących zasad, jakimi powinni kierować się ogłoszeniodawcy realizując zamówienia tego rodzaju.
W przypadku wątpliwości natury technicznej prosimy o kontakt z zespołem wsparcia technicznego Bazy Konkurencyjności. Aktualne kontakty telefoniczne i e-mailowe znajdują się na stronie głównej Bazy Konkurencyjności.

Ostatnia modyfikacja:

Ryszard Szymański (DZ RPO)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry