Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Serwis Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego

Szukaj wsród aktualności

Ruszyła realizacja projektu GovTech Inno_Lab powered by Unicorn Hub. Fundacja "OIC Poland", która go prowadzi, wspierać będzie JST we wdrażaniu innowacji z zakresu cyfryzacji przy pomocy trybów określonych w UZP tj. dialogu technicznego (wstępnych konsultacji rynkowych) oraz zamówienia w trybie konkursowym. Jednostka Samorządu Terytorialnego w ramach Inno_Lab będzie bezpłatnie korzystać z wiedzy, doświadczenia i pomocy ekspertów oraz managerów innowacji Unicorn Hub.

Jak skorzystać ze wsparcia?

Na stronie govtech.unicornhub.pl możecie Państwo zgłosić wyzwanie swojego samorządu do udziału w programie. Wyzwanie oznacza potrzebę technologiczną w zakresie cyfryzacji, zidentyfikowaną przez JST, którą można rozwiązać poprzez wykorzystanie nowych technologii, dotyczącą działalności niebędącej działalnością gospodarczą JST. W prosty sposób – wyzwanie może dotyczyć różnych stref życia, pracy i funkcjonowania na terenie danej Jednostki Samorządowej. Wyzwanie to inaczej podjęcie innowacyjnych działań na rzecz rozwiązania zidentyfikowanego problemu w JST, które doprowadzą do zwiększenia atrakcyjności danego obszaru. Więcej dowiecie się z broszury informacyjnej Podejmij wyzwanie Govtech. Innowacyjna przestrzeń dla Samorządów.

Zainteresowani mogą też wziąć udział w dedykowanym spotkaniu online. Zaplanowano je na:

  • 25 listopada 2021 r.
  • 30 listopada 2021 r.
  • 2 grudnia 2021 r.

Link do rejestracji

W spotkaniu udział wezmą:

  • Inicjatorzy Programu GovTech Inno_Lab - przedstawiciele Centrum GovTech Polska działającymi przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów;
  • Przedstawiciele świata biznesu,
  • Przedstawiciele zespołu GovTech Inno_Lab powered by Unicorn Hub, którzy zaprezentują jak wygląda proces udziału w programie oraz pokażą na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku.

Warto też odwiedzić stronę internetową: govtech.unicornhub.pl oraz social media projektu: Facebook i LinkedIn.

Załączniki

  1. Plik PDF Podejmij wyzwanie Govtech. Innowacyjna przestrzeń dla Samorządów pdf , 629,46 kB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Ostatnia modyfikacja:

Ryszard Szymański (DZ RPO)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry