Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród aktualności

Po raz pierwszy Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie została partnerem inicjatywy Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W ramach wydarzenia 10 października przygotowaliśmy Webinar pt. „Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027". Nasi Eksperci przedstawili najważniejsze zagadnienia i możliwości wsparcia prowadzonej działalności gospodarczej w ramach planowanej perspektywy unijnej. Udział w spotkaniu wzięło ponad 100 uczestników.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji ŚTP „Biznes jutra” wiąże się z przygotowanym projektem programu „Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027” obrazującym kolejną perspektywę unijną. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w roku 2021 organizowany był w dniach 8-14 listopada. Szczegółowe informacje: TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 8-14 listopada 2021

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący przedsiębiorczość. Inicjatywa jest prowadzona od ponad 13 lat, a obecnie wydarzenia są organizowane w ponad 180 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, konferencje, debaty i kampanie promocyjne z zakresu:

  • zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej,
  • budowania sieci kontaktów,
  • rozwijania start-upów,
  • powrotu na rynek pracy,
  • negocjowania umów z pracodawcą,
  • budowania własnej marki,
  • oraz wielu innych zagadnień.

Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana – Carl Schramm i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark. Ogólnopolskim koordynatorem ŚTP w Polsce jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która dąży do stworzenia jak najszerszej koalicji organizacji, instytucji i osób, które zaangażują się w organizację tego przedsięwzięcia i popularyzację idei, jakie mu przyświecają.

Załączniki

  1. Plik PDF Fundusze Europejskie dla Lubelskiego na lata 2021-2027 - Wsparcie przedsiębiorców 10.11.2021 pdf , 1,95 MB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Ostatnia modyfikacja:

Dominik Nagajek (LAWP)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry