Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Serwis Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego

Szukaj wsród aktualności

Województwo Lubelskie ogłosiło nabór na dwie misje gospodarcze do Dubaju. Pierwsze zaproszenie dotyczy wszystkich branż z sektora MŚP. Adresatem drugiego są firmy branży mleczarskiej.

  • misja gospodarcza dla przedsiębiorców działających w branży mleczarskiej - misja do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) połączona z udziałem w Targach Gulfood, w terminie 12-17.02.2022 r.

Szczegółowe informacje oraz wymagana dokumentacja

  • wielosektorowa misja gospodarcza do Dubaju w terminie 14-17.02.2022 r.

Szczegółowe informacje oraz wymagana dokumentacja

Ogłoszenia o naborze skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa) prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego, tj. posiadających siedzibę lub co najmniej oddział na terenie województwa lubelskiego minimum 6 miesięcy (na dzień złożenia wniosku).

Do udziału w Wyjeździe zakwalifikowani mogą być wyłącznie przedsiębiorcy nieprowadzący działalności gospodarczej i handlowej na rynku docelowym, oraz nie brali udziału w wyjazdach zagranicznych na misje gospodarcze oraz wyjazdach związanych z promowaniem województwa lubelskiego organizowanych przez Województwo Lubelskie w ramach projektu Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II.

Celem uczestnictwa przedsiębiorców w wyjazdach jest prezentacja potencjału Województwa Lubelskiego w ramach kluczowych i perspektywicznych sektorów gospodarki regionu oraz pomoc przedsiębiorcom w wejściu na nowe rynki zagraniczne poprzez umożliwienie im nawiązania kontaktów handlowych z partnerami zagranicznymi, a także:

  • promocja przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych,
  • udział w rozmowach B2B z zagranicznymi partnerami,
  • prezentacja potencjału przedsiębiorstw.

Termin zgłoszeń upływa 20.01.2022 r. o godzinie 12:00

Wyjazdy na misje gospodarcze są współfinasowane przez Województwo Lubelskie i realizowane w ramach Projektu Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 3.6 Marketing Gospodarczy realizowanego przez Województwo Lubelskie

W przypadku pytań Zespół Oddziału Biznes Lubelskie pozostaje do Państwa dyspozycji (nr tel. 81 4781 320, wew. 320 lub nr tel. 81 4781 469, wew. 469).

Ostatnia modyfikacja:

Ryszard Szymański (DZ RPO)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry