Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród aktualności

Zachęcamy do zapoznania się z zapisem przeprowadzonego w dn. 10.07.2020 r. szkolenia LAWP pt. „ZASADY UBIEGANIA SIĘ O DOFINANSOWANIE w ramach DZIAŁANIA 3.7 WZROST KONKURENCYJNOŚCI - FINANSOWANIE KAPITAŁU OBROTOWEGO MIKRO I MAŁYCH PRZEDSIĘBIORSTW”.

Webinar znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

Webinarium dot. dotacji unijnych na kapitał obrotowy w ramach COVID-19 – samozatrudnieni, mikro i mali przedsiębiorcy

Na stronie rpo.lubelskie.pl znajdą Państwo również instruktaż w postaci 6 krótkich filmów opisujących jak m.in. założyć profil zaufany EPUAP, profil w LSI2014, dodać wnioskodawcę, dodać i zapisać projekt, dodać załączniki, segregator, pakiet i wysłać.

Filmy szkoleniowe z zakresu aplikowania o dofinansowanie w ramach Działań wdrażanych przez LAWP za pośrednictwem systemu LSI2014 oraz z zakresu prawidłowej realizacji projektu

Dostępny jest również film - instruktaż do samego formularza wniosku w ramach Działania 3.7 Wzrost konkurencyjności MŚP „Finansowanie kapitału obrotowego mikro i małych przedsiębiorstw”.

Instruktaż wypełniania wniosku o dofinansowanie projektów w ramach Działania 3.7 Wzrost konkurencyjności MŚP, finansowanie kapitału obrotowego dla mikro i małych przedsiębiorstw

Prezentacja z Webinaru dostępna jest w załączniku poniżej.

Załączniki
  1. Plik PDF Działanie 3.7 Finansowanie kapitału obrotowego pdf , 1,47 MB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Ostatnia modyfikacja:

Dominik Nagajek (LAWP)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry