Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Serwis Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego

Szukaj wsród aktualności

Zapraszamy start-upy z mazowieckiego i lubelskiego do udziału w międzynarodowym badaniu ankietowym START EASY. Ankieta “Rozwój, wyzwania i bariery start-upów: Mazowieckie i Lubelskie” jest kluczowym elementem projektu START EASY realizowanego w ramach programu Interreg Europe.

Międzynarodowe badanie ankietowe prowadzą współnie Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. i Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. Do udziału zapraszają zarówno polskie, jak i zagraniczne zespoły start-upowe działające w województwach lubelskim i mazowieckm.

Celem ankiety jest analiza jakości regionalnego ekosystemu start-upów, ich potencjału, czynników wzrostu, a także głównych barier rozwojowych i wyzwań rynkowych. Jej rezultaty pozwolą lepiej poznać polityki i instrumenty publiczne oferowane przez europejskie organizacje i administrację publiczną jako narzędzie wsparcia nowych i innowacyjnych przedsiębiorstw, a także zrozumieć wpływ pandemii COVID-19 na kondycję start-upów.

Weź udział i wypełnij ankietę

Badanie jest anonimowe, a wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w kontekście projektu START EASY. Odpowiedzi na pytania powinny zająć nie więcej niż 10 minut. Ankieta jest dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Biorąc udział w ankiecie:

  1. Pozwolisz lepiej zrozumieć potrzeby europejskich start-upów
  2. Dostarczysz cennych wskazówek o tym jak COVID-19 wpłynął na rozwój Twojego start-upu
  3. Wpłyniesz na jakość europejskiego ekosystemu innowacji
  4. Pomożesz budować lepsze rozwiązania dla startu i rozwoju Twojej firmy

Projekt START EASY („Smart tools for quick and easy business start-up in Europe: the once-only challenge” - Inteligentne narzędzia do szybkiego i łatwego zakładania firm w Europie: zasada jednorazowości), to inicjatywa Regionu Katalonia wspólnie z międzynarodowym konsorcjum partnerów. Są to podmioty tworzące i realizujące polityki publiczne na poziomie krajowym, regionalnym i lokalnym, a także instytucje otoczenia biznes u i inni interesariusze ze wszystkich zakątków Europy - Hiszpanii, Włoch, Litwy, Belgii, Francji, Łotwy i Polski. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach programu Interreg Europe – jednego z największych unijnych programów, którego celem jest wymiana doświadczeń europejskich partnerów na rzecz tworzenia lepszych instrumentów i polityk publicznych.

Więcej informacji na temat projektu

Załączniki

  1. Plik PDF START EASY - broszura informacyjna pdf , 323,19 kB
  2. Plik PDF Informacja prasowa dotycząca projektu START EASY pdf , 348,28 kB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Ostatnia modyfikacja:

Ryszard Szymański (DZ RPO)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry