Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród aktualności

Sięgnęliście po unijne dotacje i odnieśliście sukces? Wspaniale! Teraz pozwólcie, by dowiedzieli się o tym inni! Dołączcie do nas. Świętujcie razem z nami podczas siódmej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich! To jedyne takie wydarzenie, w którym pokazujemy jak na naszą najbliższą okolicę wpłynęły unijne środki.

Otrzymałeś dotację? Pochwal się tym!

Jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich? Ta impreza jest dla Ciebie! Uczestnictwo w Dniach Otwartych to znakomita okazja, by nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi klientami czy kontrahentami. A przede wszystkim – by pokazać szerszemu gronu swoją markę, produkt, usługę. Słowem to, czym zajmujecie się na co dzień. W ubiegłorocznej edycji DOFE udział wzięli przedsiębiorcy, samorządowcy, szkoły, muzea, instytucje europejskie oraz wiele innych.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w 2019. Na zdjęciu strefa zabaw, która znajdowała się w Ogrodzie Saskim w Lublinie.

Kiedy ?

Zmiana terminu

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej dokonało zmiany terminu DOFE (pierwotnie wydarzenie planowane było w terminie 8-10 maja br).

Mamy dla Was dobrą informację. Na zaprezentowanie swojego projektu będziecie mieli aż trzy dni:

  • 5 czerwca (piątek),
  • 6 czerwca (sobota),
  • 7 czerwca (niedziela).

Gdzie?

Dni Otwarte swoim zasięgiem obejmą całe województwo. Nie musicie organizować spektakularnego eventu. Wystarczy, że udostępnicie swoją codzienną ofertę ze zniżką lub po prostu w ciekawy sposób zaprezentujecie swoją siedzibę, pokażecie miejsce na co dzień niedostępne czy opowiecie o projekcie.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w 2019. Na zdjęciu scena koncertowa, która znajdowała się w na Placu teatralnym w Lublinie.

Niech dowie się o Was cała Unia Europejska!

Wszystkie wydarzenia, które zorganizujecie opublikowane zostaną na stronie internetowej www.dniotwarte.eu. DOFE to część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #europeinmyregion. Pokazujemy w niej, jak wiele projektów w całej Europie zrealizowano z unijnym wsparciem. Dlatego lista wszystkich atrakcji znajdzie się również na stronach Komisji Europejskiej. A to z kolei szansa, by o Waszym projekcie dowiedzieli się potencjalni klienci, kontrahenci czy po prostu odwiedzający z całej Europy!

Jak zgłosić się do akcji?

Dołącz do nas wysyłając formularz zgłoszeniowy. Formularz znajdziesz -> klikając TUTAJ.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 marca!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w 2019. Na zdjęciu strefa beneficjenta, która znajdowała się w Centrum Spotkania Kultur.

Ostatnia modyfikacja:

Paweł Turczyn (DZ RPO)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry