Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród aktualności

LUBELSKIE PIĘKNIEJE! Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę – to nazwa konkursu zorganizowanego w ramach tegorocznej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Dla kogo?

Konkurs przeznaczony był dla uczniów w dwóch kategoriach wiekowych:

  • klas I-III szkół podstawowych
  • klas IV-VIII szkół podstawowych

W ramach konkursu uczniowie mogli wykonać prace plastyczną, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi.

Wyniki konkursu

Jury konkursu plastycznego podczas oceny brało pod uwagę zgodność pracy konkursowej z tematyką konkursu, pomysłowość i estetykę prac.

Kategoria I-III:

I miejsce Karol Mazur - Szkoła Podstawowa nr 58 w Lublinie

II miejsce Antoni Tokarzewski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kraśniku

III miejsce Natalia Jusiak - Szkoła Podstawowa w Nałęczowie

Wyróżnienia:

1. Julia Dudzińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kraśniku

2. Fabian Rudnicki – ZSO Sobieszyn

3. Pola Rycaj - Szkoła Podstawowa w Izbicy

4. Nadia Kowalczyk – Niepubliczna Szkoła Podstawowa SKALA w Lublinie

5. Błażej Zygmunt - Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

6. Nikola Siciarz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

7. Szymon Gębala - Szkoła Podstawowa nr 5 w Kraśniku

8. Błażej Zezula - Szkoła Podstawowa w Tuszowie

9. Oliwia Kufel - Szkoła Podstawowa nr 14 w Lublinie

10. Szymon Goluch – Szkoła Podstawowa w Białkach Dolnych

Kategoria IV-VIII:

I miejsce Oliwier Kędziora - Szkoła Podstawowa w Sobieszynie

II miejsce Roksana Ostrysz - Szkoła Podstawowa w Sarnowie

III miejsce Stanisław Lenart - Szkoła Podstawowa w Sobianowicach

Wyróżnienia:

1. Aleksandra Okrzejska - Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie

2. Adam Toc - Szkoła Podstawowa nr 52 w Lublinie

3. Maja Goluch - Szkoła Podstawowa w Białkach Dolnych

4. Natalia Żak - Szkoła Podstawowa nr 52 w Lublinie

5. Weronika Werens - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

6. Hubert Goluch - Szkoła Podstawowa w Białkach Dolnych

7. Marcel Antoszek - Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu

8. Mariola Borys – Zespół Szkół w Puchaczowie

9. Olaf Kamieniecki - Szkoła Podstawowa nr 52 w Lublinie

10. Maja Dras - Szkoła Podstawowa nr 52 w Lublinie

11. Nina Jurecka - Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie

12. Izabela Piela - Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Ostatnia modyfikacja:

Patrycja Kowalik (RPO)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry