Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród aktualności

Ich historia podbiła nasze serca. Pani Bożena i Pan Leszek podbili kolejne... Jurorów Konkursu Reklamowego "Fundusze Europejskie w Kadrze" organizowanego w ramach festiwalu Energa Camerimage 2021. O czym mowa? O spocie przygotowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, który pokazuje unijne wsparcie w obszarze pomocy społecznej.

Konkurs Fundusze Europejskie w Kadrze

Za nami 12. edycja Konkursu Spotów Reklamowych “Fundusze Europejskie w kadrze” organizowanego przez Fundację Tumult we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Celem konkursu jest wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami administracji publicznej, zaangażowanymi we wdrażanie Funduszy Europejskich. Ponadto chodzi o promowanie dobrych praktyk w zakresie informowania mieszkańców za pomocą materiałów filmowych, o korzyściach społecznych i gospodarczych, związanych z wykorzystywaniem unijnego wsparcia. Warto wspomnieć, że Konkurs przyczynia się do dalszej profesjonalizacji działań informacyjnych i promocyjnych w tym zakresie.

Niezwykła historia

  • video Spot wyróżniony podczas Energa Camerimage

    Dlaczego ten spot został doceniony ? Sprawdźcie sami, tego nie da się po prostu opisać, tę historię trzeba zobaczyć.

Czasami spotykamy się z czymś naprawdę wyjątkowym. Czymś co chwyta za serce i daje wiele do myślenia. Czymś co jest niepowtarzalne... Tak w skrócie można opisać historię Państwa Łuczajów, którą pokazujemy w naszym spocie promującym Lubelskie Fundusze Europejskie. Jak już wcześniej wspominaliśmy ta historia została wyróżniona podczas konkursu „Fundusze Europejskie w Kadrze” organizowanego w ramach Energa Camerimage 2021. Ranga konkursu jest wysoka, bo w jury zasiadają profesjonalni filmowcy oraz eksperci z dziedziny Funduszy Europejskich.

Za wyróżnienie przedstawiciele województwa lubelskiego podczas finału konkursu w Toruniu (mającego miejsce 18 listopada 2021 roku) odebrali statuetkę, którą potocznie nazywa się „Funduszowymi Oskarami”.

To już druga tego typu nagroda przyznana dla naszego regionu. Rok temu doceniono film pokazujący pracę medyków podczas pandemii koronawirusa.


Dziękujemy

Kierujemy słowa uznania dla wszystkich pracowników i podopiecznych Środowiskowego Ośrodka Wsparcia Kalina w Lublinie - jesteście wspaniali i tworzycie prawdziwy dom! Dziękujemy Wam za współpracę przy realizacji tego materiału.

*Produkcja spotu: DogFilm Studio

Ostatnia modyfikacja:

Paweł Turczyn (DZ RPO)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry