Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród aktualności

Od początku stycznia 2022 roku, Konsultanci ds. partnerstwa publiczno-prywatnego są obecni w 16 Głównych Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE), zlokalizowanych przy Urzędach Marszałkowskich.

W Lublinie przy ulicy Stefczyka 3b w PIFE czeka na Państwa konsultant ds. PPP, który wyjaśni czym jest partnerstwo publiczno-prywatne i jakie daje korzyści. Przeanalizuje także wstępnie możliwości realizacji projektu w tej formule oraz wskaże programy operacyjne, które pozwolą włączyć do projektu finansowanie z Funduszy Europejskich.

Co ważne konsultanci będą świadczyli wsparcie zarówno w siedzibach PIFE, jak również poza nimi - w formie warsztatów, szkoleń, spotkań indywidualnych z promotorami projektów, a także mailowo i telefonicznie.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej jako jednostka centralna ds. PPP dąży do upowszechniania i rozwoju tej formy realizacji zadań publicznych, która pozwala na wykorzystanie kapitału, wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców w realizacji i finansowaniu inwestycji, jednocześnie dostarczając wysokiej jakości usługi publiczne. Dzięki obecności konsultantów w PIFE mamy możliwość być jeszcze bliżej jednostek samorządu terytorialnego i zapewniać wsparcie realizacji tego typu przedsięwzięć.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lublinie

Adres: ul. Stefczyka 3b, pok. 0.18, 20-151 Lublin

Zobacz na mapie

Godziny otwarcia: poniedziałek: 7:30-18:00; wtorek-piątek: 7.30-15.30

E-mail: kontakt@feu.lubelskie.pl

Telefon: (81) 44 16 864; (81) 44 16 865

Bezpłatna infolinia: 800 175 151

Ostatnia modyfikacja:

Paweł Turczyn (DZ RPO)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry