Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród wydarzeń

Flaga Spotkanie informacyjne
Ikona czasu 16-01-2020 godz. 11:00 16-01-2020 godz. 14:45
Lokalizacja Departament Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Lubelskiego, ul. Stefczyka 3B, 20-151 Lublin (sala konferencyjna).

W ramach współpracy instytucji oraz wsparcia działań i rozwoju jednostek samorządu terytorialnego, instytucji kultury i trzeciego sektora, Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie „Europa dla obywateli”, które odbędzie się 16 stycznia 2020 roku w Lublinie w Departamencie Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Lubelskiego, o godz. 11.00 - 14.45.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Ponadto, przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lublinie opowie o ofercie sieci Punktów Informacji FE oraz o funduszach dla organizacji pozarządowych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego oraz Krajowych Programów Operacyjnych.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne: aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny, gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia:
https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-16-stycznia-2020-lublin/

Ostatnia modyfikacja:

Patrycja Kowalik (RPO)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry