Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród wydarzeń

Flaga Szkolenie
Ikona czasu 18-06-2020 godz. 09:30 18-06-2020 godz. 11:30

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie - zaprasza na Webinarium pt. „Zasady prawidłowej realizacji projektu – webinar informacyjny dla Beneficjentów LAWP w Lublinie”

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie zaprasza Beneficjentów LAWP do udziału w szkoleniu dotyczącym zasad prawidłowej realizacji projektu. Spotkanie jest organizowane dla przedsiębiorców, którzy mają podpisaną umowę z LAWP w Lublinie i są w trakcie realizacji projektu.

Szkolenie odbędzie się 18 czerwca 2020 r. (czwartek) w godzinach 9.30 – 11.30

Szkolenie będzie realizowane za pomocą platformy internetowej ClickMeeting. Zaproszenie z linkiem zostanie wysłane do zapisanych uczestników spotkania dzień przed szkoleniem - 17.06.2020 r. (środa.)

W otrzymanej wiadomości z platformy ClickMeeting wystarczy kliknąć w „przydatne wskazówki: sprawdź połączenie” (opcja zalecana, możliwość przeprowadzenia testu połączenia oraz audio, mikrofonu i kamery). Drugi sposób dołączenia do webinarium- należy kliknąć w wygenerowany link (w miejscu „gdzie:…”) potem należy wpisać swoje imię i adres mailowy, a następnie „wejdź...” Zalecane przeglądarki: Firefox, Opera, Chrome

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona (50 uczestników), decyduje kolejność zgłoszeń. Planowane są kolejne edycje webinarium, w przypadku dużego zainteresowania webinarium zostanie wyznaczony kolejny termin szkolenia.

Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny na stronie internetowej <<TUTAJ>>. Prosimy w uwagach do szkolenia wpisywać pytania/ zagadnienia, które chcielibyście Państwo aby zostały przedstawione podczas webinaru. Na pytania zadane w czasie webinarium prowadzący udzielą odpowiedzi po części merytorycznej.

Agenda webinaru informacyjnego

„Zasady prawidłowej realizacji projektu – spotkanie informacyjne dla Beneficjentów LAWP w Lublinie”

Termin spotkania: 18 czerwca 2020 r (czwartek)

Rozpoczęcie logowania uczestników: 9.30

Rozpoczęcie merytoryczne spotkania: 10.00

 1. Omówienie i techniczne przygotowanie uczestników do udziału w webinarium poprzez platformę ClickMeeting.
 2. Obowiązki wynikające z Umowy o dofinansowanie projektu:
 • Harmonogram płatności
 • Wnioski o płatność
 • Wprowadzenie zmian w projekcie.
 1. Najczęściej popełniane błędy podczas rozliczania projektów.
 2. Zamówienia publiczne w projektach współfinansowanych ze środków UE oraz konsekwencje naruszenia procedur:
 • Analiza rynku/procedura przedsiębiorstwa
 • Rozeznanie rynku
 • Zasada konkurencyjności
 1. Szczególne rozwiązania wspierające realizację programów operacyjnych w związku z wystąpieniem COVID-19 w 2020 r. (m.in. tzw. Specustawa funduszowa, częściowe zawieszenie stosowania oraz zmiana Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach EFRR, EFS oraz FS na lata 2014-2020.)
 2. Zakończenie szkolenia, odpowiedzi na pytania Uczestników czat/audio.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikami Punktu Informacyjnego, tel. 81 462 38 31, 81 462 38 12 adres e-mail: lawp@lawp.eu.

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnia modyfikacja:

Dawid Hryciuk (LAWP)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry