Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród wydarzeń

Flaga Spotkanie informacyjne
Ikona czasu 20-12-2021 godz. 10:00 20-12-2021 godz. 12:00
Lokalizacja Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie Artura Grottgera 2 – 50 uczestników / On-line na Facebooku @LubelskaAgencjaWspieraniaPrzedsiebiorczosci

Weź udział w bezpłatnym spotkaniu! REACT - EU dla Lubelskiego! Rozpoczynamy kampanię informacyjną dotyczącą możliwości wsparcia lubelskich firm z instrumentu REACT-EU.

Już 20 grudnia przedstawimy założenia Działania 15.1 Wsparcie przedsiębiorstw w zakresie energetyki. Zapraszamy do udziału przedstawicieli firm województwa lubelskiego. Organizatorem spotkania jest Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie. Szczegółowe spotkanie dot. zasad naboru odbędzie się w styczniu 2022r.

Hybrydowe spotkanie i transmisja online

Spotkanie poprowadzimy w formie hybrydowej. Oznacza to, że możesz zarejestrować się i uczestniczyć w spotkaniu stacjonarnie (informacje poniżej) lub w dniu wydarzenia – 20 grudnia br. od godziny 10.00 obserwować naszego Facebooka, na którym będziemy transmitować wydarzenie on-line. Profil Facebook Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie @LubelskaAgencjaWspieraniaPrzedsiebiorczosci.

Termin: 20 grudnia 2021 r. (poniedziałek)

Godziny: 10.00 – 12.00

Miejsce: Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie – 50 uczestników.

On-line bez rejestracji: Facebook - @LubelskaAgencjaWspieraniaPrzedsiebiorczosci

Rejestracja na spotkanie stacjonarne

Aby zarejestrować się na spotkanie wypełnij FORMULARZ REKRUTACYJNY

Rejestracja trwa do 16 grudnia (czwartek) do godz. 24.00 lub do wyczerpania liczby miejsc. Spotkanie jest bezpłatne. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu i parkingu.

Limit Osób

Liczba miejsc uczestników jest ograniczona – 50 osób. Maksymalna ilość uczestników niezaszczepionych – 10 osób. W związku z wprowadzonymi ograniczeniami dot. organizacji szkoleń, konferencji w trakcie epidemii SARS-CoV-2, w szkoleniu może wziąć udział 50 osób, w tym maksymalnie 10 osób niezaszczepionych. Jeśli uczestnik nie udzieli informacji na temat szczepienia, zgłoszenie wliczane będzie do limitu niezaszczepionych, tj. maksymalnie 10 uczestników

Potwierdzenie Udziału

Organizator po otrzymaniu zgłoszenia prześle informację zwrotną czy uczestnik zakwalifikował się do udziału. W sytuacji zapisania się 10 uczestników niezaszczepionych, kolejni otrzymają wiadomość o wyczerpaniu miejsc.

Zasady Bezpieczeństwa

Prosimy uczestników spotkania o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Uczestniku podczas spotkania pamiętaj o:

  • zachowywaniu co najmniej 1,5 m odstępu od innych osób
  • używania płynu odkażającego do rąk znajdującego się przy wejściu do Sali
  • zakrywania szczelnie ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka)

Masz pytania? zapraszamy do kontaktu - pracownicy Oddziału Komunikacji LAWP tel. 81 462 38 44, adres e-mail: info.lawp@lubelskie.pl

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki

  1. Plik PDF Prezentacja 15.1 Wsparcie przedsiębiorstw w zakresie energetyki- 20.12.2021 r. pdf , 999,87 kB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Ostatnia modyfikacja:

Dominik Nagajek (LAWP)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry