Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród wydarzeń

Flaga Spotkanie informacyjne
Ikona czasu 22-04-2021 godz. 10:00 22-04-2021 godz. 11:30
Lokalizacja On-line

Webinarium: Wniosek o płatność zaliczkową w ramach Działania 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach i Działania 5.1 Poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstw dla Beneficjentów LAWP

Podpisałeś umowę o dofinasowanie w ramach Działania 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach i Działania 5.1 Poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstw? Przygotowujesz wniosek o płatność zaliczkową? Weź udział w bezpłatnym webinarze. Szkolenie kierujemy do przedsiębiorców, którzy mają podpisaną umowę z LAWP w Lublinie i są w trakcie realizacji projektu.

Przygotowaliśmy kolejne szkolenie, na którym omówimy:

  • jak poprawnie przygotować wniosek o płatność zaliczkową
  • załączniki niezbędne do wypłaty zaliczki
  • umowę o dofinansowanie w kontekście zaliczkowania i rozliczenia zaliczki

Termin: 22 kwietnia 2021 r. (czwartek)

Godziny: 10.00 – 11.30

Adresaci

Zapraszamy Beneficjentów realizujących projekty w ramach Działania 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach i Działania 5.1 Poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstw.

Rejestracja

Aby zarejestrować się na spotkanie wypełnij formularz rekrutacyjny dostępny na stronie internetowej <<<TUTAJ>>>. Jeśli masz pytania, zadaj je w formularzu zgłoszeniowym, postaramy się na nie odpowiedzieć w czasie szkolenia lub na kolejnych spotkaniach. W trakcie webinaru będziesz mógł również zadawać pytania, na które odpowiemy pod koniec szkolenia.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona (50 uczestników). Rejestracja uczestników trwa do 18 kwietnia br. do godz. 24.00 lub do wyczerpania liczby miejsc.

Platforma szkoleniowa

Szkolenie przeprowadzimy przy pomocy platformy internetowej ClickMeeting. Zaproszenie z linkiem do wydarzenia otrzymasz nie później niż 21 marca 2021 r. z adresu noreply@clickmeeting.com

W otrzymanej wiadomości kliknij „DOŁĄCZ” potem wpisz swoje imię, nazwisko i kliknij „WEJDŹ". Zalecamy przeglądarki: Firefox, Opera, Chrome.

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu - pracownicy Oddziału Komunikacji LAWP tel. 81 462 38 44, adres e-mail: promocja.lawp@lubelskie.pl

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki

  1. Plik PDF Prezentacja 22-04-2021 pdf , 2,86 MB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Ostatnia modyfikacja:

Dominik Nagajek (LAWP)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry