Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród wydarzeń

Flaga Spotkanie informacyjne
Ikona czasu 10-12-2021 godz. 10:00 10-12-2021 godz. 14:00
Lokalizacja On-line

Jeśli realizujesz projekt w LAWP masz pytania, a może chciałbyś poznać zasady stosowania zamówień publicznych w projektach współfinansowanych ze środków UE, to spotkanie jest dla Ciebie! Specjaliści LAWP omówią m.in. obowiązki Beneficjentów wynikające z umowy o dofinansowanie, najczęściej popełniane błędy przy rozliczaniu projektów oraz odpowiedzą na Twoje wątpliwości. W II części Webinaru specjaliści Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przedstawią aktualne możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w perspektywie 2014-2020.

Weź udział w bezpłatnym webinarze. Szkolenie kierujemy do przedsiębiorców, którzy mają podpisaną umowę z LAWP w Lublinie i są w trakcie realizacji projektu. Organizatorami webinaru są Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie i Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białej Podlaskiej.

Przygotowaliśmy szkolenie, na którym omówimy:

w I części:

 1. Obowiązki wynikające z Umowy o dofinansowanie projektu:
 • Harmonogram płatności
 • Wnioski o płatność
 • Wprowadzenie zmian w projekcie
 1. Najczęściej popełniane błędy podczas rozliczania projektów
 2. Zamówienia publiczne w projektach współfinansowanych ze środków UE oraz konsekwencje naruszenia procedur:
 • Analiza rynku/procedura przedsiębiorstwa
 • Rozeznanie rynku
 • Zasada konkurencyjności
 1. Szczególne rozwiązania wspierające realizację programów operacyjnych w związku z wystąpieniem COVID-19 w 2020 r. (m.in. tzw. Specustawa funduszowa, częściowe zawieszenie stosowania oraz zmiana Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach EFRR, EFS oraz FS na lata 2014-2020.)

w II części:

 1. Informacja o ofercie Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
 2. Aktualne możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w perspektywie 2014-2020

Termin: 10 grudnia 2021 r. (piątek)

Godziny: 10.00 – 14:00

Rejestracja

Aby zarejestrować się na spotkanie wypełnij FORMULARZ REJESTRACYJNY. Jeśli masz pytania, zadaj je w formularzu zgłoszeniowym, postaramy się na nie odpowiedzieć w czasie szkolenia lub na kolejnych spotkaniach. Również w trakcie webinaru będziesz mógł zadawać pytania, na które odpowiemy pod koniec szkolenia.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona (100 uczestników). Rejestracja trwa do 8 grudnia (środa) do godz. 24.00 lub do wyczerpania liczby miejsc.

Platforma szkoleniowa

Szkolenie przeprowadzimy przy pomocy platformy internetowej ClickMeeting. Zaproszenie z linkiem do wydarzenia otrzymasz dzień przed szkoleniem – 9 grudnia 2021 r. (czwartek) z adresu no-reply@clickmeeting.com

W otrzymanej wiadomości kliknij „DOŁĄCZ” potem wpisz swoje imię, nazwisko i kliknij „WEJDŹ". Zalecamy przeglądarki: Firefox, Opera, Chrome.

Masz dodatkowe pytania? zapraszamy do kontaktu - pracownicy Oddziału Komunikacji LAWP tel. 81 462 38 44, adres e-mail: info.lawp@lubelskie.pl

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki

 1. Plik PDF prezentacja LAWP - 10.12.2021 pdf , 1,77 MB
 2. Plik PDF Webinarium FE 2014-2020 dla przedsiębiorstw 10.12.2021 pdf , 1,39 MB

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj.

Ostatnia modyfikacja:

Dominik Nagajek (LAWP)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry