Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Szukaj wsród aktualności

Szanowni Państwo,

Zważywszy na ogromne zainteresowanie dotacją na kapitał obrotowy dla mikro i małych firm województwa lubelskiego, codziennie dostajemy ponad 500 pytań mailowych, zaś pracownicy Punktu Kontaktowego LAWP odbierają od Państwa codziennie około 650 telefonów. W związku z tak dużą ilością pytań, nie ma możliwości aby odpowiedzieć na nie wszystkie w tak krótkim czasie. Informujemy, iż na wszystkie pytania, które wpłynął do LAWP 15 lipca 2020 po godzinie 15.30 odpowiedzi zostaną udzielone w kolejnych dniach.

Zapewniamy, że odpowiedzi na Państwa pytania zamieszczone są w bazie pytań i odpowiedzi. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne narzędzia - pytania i odpowiedzi w formie FAQ, film informacyjny z sesją pytań od przedsiębiorców, krótkie filmy instruktażowe: jak krok po kroku wypełnić wniosek o dofinasowanie, jak założyć konto w systemie LSI, czy wysłać wniosek o dofinansowanie.

Państwa wątpliwości rozwieją przygotowane przez nas: dokumenty, filmy, instrukcje:

  • Odpowiedzi na zadane przez Państwa pytania: FAQ RPO LUBELSKIE (pytania i odpowiedzi).
  • Omówienie całego wniosku o dofinansowanie w systemie LSI2014: INSTRUKTAŻ
  • Dokumentacja wraz z załącznikami do naboru: DOKUMENTACJA NABORU
  • Film z przeprowadzonego w dn. 10.07.2020 r. webinaru wraz z sesją pytań i odpowiedzi: FILM Z WEBINARU
  • Prezentacja multimedialna z webinaru informacyjnego: PREZENTACJA
  • Instruktaż w formie 6 krótkich filmów opisujących jak krok po kroku: założyć epuap, profil w LSI, dodać wnioskodawcę, dodać i zapisać projekt, dodać załączniki, segregator, pakiet i wysłać: FILMY INSTRUKTAŻOWE

Ostatnia modyfikacja:

Dominik Nagajek (LAWP)

Zgłoś nieprawidłowości Kalendarz
Ikona do góry